Weekblog 18: Over de poortwachterslijst, natuurlijke zonnebrandcrème en kopjes minimaliseren

Poortwachterslijst

Ik deelde deze week deze blog over hoeveel spullen er je huis binnen komen in een maand tijd. Het artikel zorgde voor veel inspiratie bij de lezers. Velen van jullie wilden het ook eens bij houden. Zo zie je maar weer dat er iedere maand echt best veel spullen binnen komen. Als je dan niet zo nu en dan ook weer wat weg doet, groeit je huis binnen no time vol met spullen. Ook een idee: een poortwachterslijst bij houden.

Natuurlijke zonnebrandcrème

Het is nog geen hoog zomer, maar het is wel handig om alvast zonnebrandcrème in huis te hebben. Voor de Loveli-liefhebbers, de zonnebrandcrème is er weer! Ik heb eerder hier met jullie een top 5 met natuurlijke zonnebrandcrèmes samengesteld. Welke is jouw favoriet?

Mini-minimaliseeropdracht

Check al je kopjes en mokjes eens! (en maak gelijk je keukenkastje even schoon. Lees hier de blog voor tips!

Wil je graag leren om te minimaliseren? Dan zijn deze twee e-books zeker iets voor jou:

Heb je liever een online cursus?

Online cursus Minimaliseren – Ruim je leven op en creëer meer tijd, ruimte en vrijheid voor je dromen en doelen in 7 weken.

Heb je een taalfout of een niet werkende link gezien in deze blog? Meld het me!

Laat hier je reactie achter!